Rīgas «Dinamo» pēdējā minūtē izlaiž no rokām uzvaru pret Kuldas «Severstaļ»

Rīgas "Dinamo" otrdien pamatlaika pēdējā minūtē ielaida vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārās sezonas mačā pret Artūra Kuldas pārstāvēto Čerepovecas "Severstaļ", kas vēlāk papildlaikā ar rezultātu 3:2 pieveica rīdziniekus, liecina organizatoru informācija.

Pamatlaikā vārtus "Dinamo" labā guva Lauris Dārziņš un Kristaps Zīle.

Papildlaikā vārtus izdevās gūt Uvim Balinskim, un šķita, ka "Dinamo" tomēr izdevies saglābt divus punktus, taču pēc video atkārtojuma vārti netika ieskaitīti zonas pārkāpuma dēļ. Pāris minūtes vēlāk varēja uzgavilēt mājinieki, jo uzvaras vārtus guva "Severstaļ".

"Severstaļ" rezultātu izlīdzināja vien 18 sekundes pirms trešā perioda beigām.

Spēles rezultātu devītajā minūtē atklāja mājinieki, taču viņu prieki ilga vien 34 sekundes, jo rezultātu burtiski uzreiz izlīdzināja Dārziņš.

Perioda izskaņā pirmo vairākumu izmantoja Zīle, vadībā izvirzot Rīgas komandu.

Otrajā periodā izteikts pārsvars bija mājiniekiem. Viņi arī prata izveidot vairākas ļoti bīstamas epizodes pie "Dinamo" vārtiem, tomēr Timurs Biļalovs prata nosargāt vārtus neieņemtus.

Arī trešajā trešdaļā dinamiešu uzbrukums nesekmējās, un "Severstaļ" turpināja apdraudēt viesu vārtus, ko pēdējā minūtē arī iekaroja.

Pēc 46 spēlēm "Dinamo" ar 45 punktiem atrodas devītajā vietā KHL Rietumu konferencē.

Nākamo spēli Rīgas "Dinamo" 13. janvārī savu skatītāju priekšā aizvadīs pret Čeļabinskas "Traktor".