Rīgas «Dinamo» pēc neveiksmīgā ievada zaudē piekto spēli pēc kārtas

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas „Dinamo” piektdien savā laukumā ar 4:2 piekāpās Ufas „Salavat Julajev”, liecina KHL informācija. Dinamiešiem šis bija piektais zaudējums pēc kārtas.

Vārtus mājinieku labā guva Kristaps Sotnieks un Vitālijs Pavlovs.

Jau spēles piektajā minūtē viesi spēja gūt divus vārtus, spiežot dinamiešu veikt vārtsargu rokādi. Timura Biļalova vietā laukumā devās Kristers Gudļevskis. Atlikušajā trešdaļā rezultāts palika nemainīgs.

Otrajā trešdaļa „Dinamo” izdevās izturēt divus noraidījumus pēc kārtas, kam sekoja iespēja spēlēt skaitliskajā vairākumā. Mājinieki savu iespēju nelaida garām, Sotniekam samazinot rezultāta starpību līdz minimumam.

Perioda izskaņā Pavlovam izdevās rezultātu izlīdzināt. Drīz vien ripa trešo reizi nonāca viesu vārtos, tomēr pēc video atkārtojuma noskatīšanās tiesnesis vārtu guvumu anulēja. Turpinājumā „Dinamo” nonāca mazākumā, šoreiz „Salavat Julajev” to izmantoja, gūstot vārtus nepilnu minūti pirms pārtraukuma.

Arī trešajā periodā viesi vairākas reizes palika četru vīru sastāvā, tomēr viņu vārti palika neiekaroti. Pēdējā ripa slīdēja jau tukšos vārtos, rīdziniekiem zaudējot piekto spēli pēc kārtas.

Rīgas „Dinamo” 35 mačos guvuši 32 punktus, ierindojoties KHL Rietumu konferences devītajā vietā.

Nākamo spēli „Dinamo” Rīgā aizvadīs pret „AK Bars”.