Rīgas «Dinamo» pārtrauc zaudējumu sēriju ar uzvaru papildlaikā pret «Vitjaz»

Rīgas "Dinamo" trešdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē viesos papildlaikā ar 3:2 uzvarēja Podoļskas "Vitjaz" vienību, pārtraucot zaudējumu sēriju, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu jau pēc deviņām nospēlētām minūtēm, spēlējot vairākumā, atklāja Miro Altonens, izvirzīdams "Vitjaz" vadībā ar 1:0. Taču jau pēc divām minūtēm Rudolfs Červenijs, arī spēlējot vairākumā, panāca izlīdzinājumu 1:1.

Otrās trešdaļas beigās pēc Laura Dārziņa piespēles Mets Lorito izvirzīja rīdziniekus vadībā.

Septiņas minūtes līdz trešās trešdaļas beigām "Vitjaz" gan panāca izlīdzinājumu 2:2, vārtus gūstot Vitālijam Popovam.

Papildlaikā uzvaras vārtus iemeta Lukšs Radils, un Rīgas "Dinamo" pārtrauca savu ieilgušo zaudējumu sēriju.

Nākamo spēli "Dinamo" savu skatītāju priekšā aizvadīs 26. decembrī, tiekoties ar Kuņluņas "Red Star" vienību.