Rīgas «Dinamo» pārbaudes turnīra izskaņā uzveic Krievijas olimpisko izlasi

Gatavojoties Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonai, Rīgas "Dinamo" ceturtdien pārbaudes turnīrā Sočos ar 3:2 uzvarēja Krievijas olimpisko izlasi, liecina rīkotāju informācija. Rīdzinieki turnīrā Sočos četrās spēlēs guva divas uzvaras un divreiz zaudēja.

Pēdējā mačā divus vārtus Latvijas komandā guva Davids Ulstrēms, turpretim trešo ripu iemeta Andris Džeriņš.

Rezultātu Ulstrēms atklāja 8.minūtē, bet trīs minūtes pirms pārtraukuma realizēja skaitlisko pārsvaru un divkāršoja "Dinamo" pārsvaru. Pirmā ripa rīdzinieku vārtsarga Maksima Tretjaka vārtos nonāca otrā perioda trešajā minūtē pēc Vladislava Kodolas metiena, savukārt trešā perioda vidū Damirs Žafjarovs atjaunoja neizšķirtu. Latvijas komandai gan pietika ar nepilnu pusminūti, lai Džeriņš atgūtu vadību.

Jau vēstīts, ka Latvijas klubs iepriekš turnīrā pēcspēles metienos piekāpās nākamajiem turnīra uzvarētājiem mājiniekiem HK "Soči" (1:2), uzveica Sanktpēterburgas SKA (6:5), bet pamatlaikā zaudēja Jaroslavļas "Lokomotiv" hokejistiem (2:3).

Līdz Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas sākumam "Dinamo" augustā uzņems arī pārbaudes turnīru Rīgā, kur cīņas par Latvijas Dzelzceļa kausu notiks no 20. līdz 25.augustam. KHL sezonu Latvijas klubs atklās 2. septembrī pret Maskavas “Spartak”.