Rīgas «Dinamo» pārbaudes turnīra Davosā otrajā mačā zaudē Čehijas vienībai «Ocelārži»

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas "Dinamo" piektdien pārbaudes turnīra Šveices pilsētā Davosā otrajā spēlē ar rezultātu 1:2 (0:0; 1:0; 0:1; 0:0; 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Čehijas augstākās līgas komandai Tršinecas "Ocelārži".

Rezultātu otrajā trešdaļā atklāja rīdzinieki, Denijam Kristo realizējot izgājienu, tomēr trešajā trešdaļā izlīdzinājumu panāca Davids Cjencjala. Pamatlaiks un pēc tam arī papildlaiks noslēdzās neizšķirti, bet "bullīšu" sērijā vienīgos vārtus guva Ondržejs Kovaržčīks.

Zīmīgi, ka divi "Ocelārži" spēlētāji pašlaik piedalās Phjončhanas olimpiskajās spēlēs, Martinam Ružičkam pārstāvot Čehijas izlasi, bet Tomāšam Marcinko spēlējot Slovākijas rindās.

Kā vēstīts, šī turnīra ievadā Latvijas komanda ceturtdien ar 3:0 pārspēja Magņitogorskas "Metallurg". Savukārt sacensību noslēgumā rīdzinieki piektdien tiksies ar turnīra saimnieci "Davos".

KHL čempionātā iestājies teju mēnesi ilgs pārtraukums, kas saistīts ar Phjončhanas olimpiskajām spēlēm. Rīgas "Dinamo" komandu tur pārstāv Kanādas izlases spēlētājs Karls Stolerijs.

Pēc pārbaudes turnīra Davosā Rīgas "Dinamo" komandai šajā sezonā būs atlikušas vairs tikai divas spēles - 27.februārī viesos pret Minskas "Dinamo" un 1.martā pret Helsinku "Jokerit".

Rīgas "Dinamo" jau labu laiku ir zaudējusi izredzes iekļūt Gagarina kausa izcīņā, turklāt komanda pašlaik ir pēdējā vietā visā līgā.