Rīgas «Dinamo» pārbaudes mačā piekāpjas Lielbritānijas izlasei

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības Rīgas "Dinamo" trešdien Anglijas pilsētā Konventrī ar 1:3 piekāpās vietējai Lielbritānijas izlasei pārbaudes mačā, liecina organizatoru informācija. Neraugoties uz zaudējumu, Latvijas fanu „Skydome” arēnā netrūka.

Vienīgos vārtus „Dinamo” labā guva Edijs Brahmanis.

Pirmajā trešdaļa briti atklāja rezultātu. Arī otrā perioda ievadā ripa atrada ceļu „Dinamo” vārtos, panākot jau 0:2. Trešā perioda vidusdaļā vairākumā ar vārtu guvumu izcēlās Brahmanis, kas sastāvu papildināja pirms šīs spēles. Pēdējos vārtus mājinieki trīs sekundes pirms pamatlaika beigām raidīja tukšos vārtos.

„Ja ne uz laukuma, tad skatītāju tribīnēs viennozīmīgi dominē latvieši. Vismaz 80% tribīnēs ir latvieši - gan britu salās dzīvojošie, gan daļa atbraukusi arī no Rīgas. Organizatori acīmredzami nav gatavi šādam pieplūdumam. 3000 cilvēkus ietilpinošajā arēna praktiski brīvu vietu nav,” no sacensību vietas ziņo LSM.lv pārstāve Ludmila Glazunova.

Jau iepriekš bija zināms, ka vīzu problēmu dēļ Rīgas klubam Lielbritānijā palīdzēt nevarēja vārtsargs Timurs Biļalovs, aizsargi Sergejs Gimajevs, Ruslans Pedans un Dmitrijs Šuļeņins.

Rīgas „Dinamo” pašlaik ar 54 punktiem 57 spēles atrodas soli aiz izslēgšanas spēļu zonas jeb astotās vietas KHL austrumu konferencē.

Nākamo maču dinamieši savā laukumā pirmdien aizvadīs pret Helsinku „Jokerit”.