Rīgas «Dinamo» papildlaikā piedzīvo zaudējumu spēlē pret baltkrieviem

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda svētdien “Arēnā Rīga” ar 1:2 papildlaikā piekāpās Minskas “Dinamo”, liecina organizatoru informācija. Minskieši uzvaras vārtus guva papildlaika 20. sekundē.

Spēle tika iesākta aktīvi, un abām komandām bija iespējas, taču spēles pirmajā trešdaļā rezultātu atklāt neizdevās.

Toties otrās trešdaļas sākumā Dmitrija Korbova raidītā ripa nonāca Jāņa Kalniņa sargātajos vārtos. Rīdzinieki nonāca iedzinējos, spēlējot vienādos sastāvos. Taču 32. minūtē Māra Bičevska vārtu guvums izlīdzināja spēles rezultātu.

Pirms spēles pamatlaika beigām nepatikšanās iedzīvojās "Dinamo" - Nerijuss Ališausks nopelnīja noraidījumu par pretinieka bortā grūšanu, un drīz pēc tam Miķelis Rēdlihs saņēma desmit minūšu disciplinārsodu par tiesnešu lamāšanu. Taču šo mazākumu rīdziniekiem izdevās izturēt. Spēles pašās beigās lieliska izdevība beidzot nopelnīt trīs punktus šajā spēlē bija Mikam Indrašim, taču viņa raidītā ripa netrāpīja mērķī. Spēles pamatlaiks beidzās ar neizšķirtu rezultātu.

Papildlaiks gan nebbija ilgs, jo jau 20. sekundē ar vārtu guvumu izcēlās Džastins Fonteins, sagādājot rīdziniekiem vēl vienu zaudējumu.

Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs otrdien, izbraukumā mērojoties spēkiem ar Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto Sanktpēterburgas SKA.

Rīgas “Dinamo” ar 14 punktiem 26 spēlēs vēl joprojām ir KHL pastarīte.