Rīgas «Dinamo» paliek sausā zaudējumā HK «Soči» komandai

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas "Dinamo" piektdien mājas spēļu sērijas turpinājumā ar 0:3 piekāpās Latvijas aizsarga Jāņa Jaka pārstāvētajai "Soču" vienībai.

Zaudējumus liedza "Dinamo" komandai pietuvoties Rietumu konferences pirmajam devītniekam, turklāt tagad tikai par punktu atpaliek Soču hokejisti.

Rīdzinieki iedzinējos nonāca jau piektajā minūtē, kad komandas biedra tālu metienu pielaboja Ņikita Zorkins, panākot 1:0 Soču hokejistu labā. Perioda turpinājumā "Dinamo" izturēja vienu mazākumu un rezultāts palika nemainīgs.

Otrā perioda ceturtajā minūtē laukuma saimnieki palika bez aizsarga Kārļa Čukstes, kurš asumos pie pretinieku vārtiem netīšām iesita līnijtiesnesim, saņemdams par to 20 minūšu disciplinārsodu.

Trešdaļas astotajā minūtē viesi guva divus vārtus ar 11 sekunžu starpību un nostiprināja savu vadību. Vispirms pēc viduszonā apturēta uzbrukuma ātrā pretuzbrukumā izcēlās Kirils Petkovs, bet pēc tam rupju kļūdu pieļāva rīdzinieku vārtsargs Juhans Matsons, kurš, piespēlējot ripu uz laukuma malu, atdeva to pretiniekam, kas Martinam Bakošam ļāva panākt 3:0.

Trešajā periodā mājiniekiem lauzt cīņas gaitu neizdevās, turklāt atspēlēties liedza divi nopelnītie noraidījumi. "Sauso" spēli pretinieku vārtos aizvadīja "Dinamo" bijušais vārtsargs Maksims Tretjaks.

Rietumu konferencē Rīgas "Dinamo" ar izcīnītiem 23 punktiem 25 spēlēs ieņem desmito vietu, bet "Soči" atrodas 11.vietā ar 22 punktiem 27 aizvadītajās spēlēs.

Svētdien "Dinamo" eksaminēs Helsinku "Jokerit" komandu, bet pēc tam būs nedēļu ilga pauze. Mājas spēļu sērijas noslēgumā Rīgā viesosies Riharda Bukarta pārstāvētā Vladivostokas "Admiral" un Kazaņas "Ak Bars".