Rīgas «Dinamo» pagarinājumā zaudē «Severstaļ» hokejistiem

Trešo panākumu pēc kārtas Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) svētdien neizdevās gūt Rīgas "Dinamo", kas mājās ar 2:3 pagarinājumā zaudēja aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētajam Krievijas klubam Čerepovecas "Severstaļ", liecina KHL informācija. Kulda viesiem izcēlās ar vārtu guvumu.

Mājiniekiem rezultatīvi bija Kevins Klārks un Linuss Videls, kuri pamatlaikā likvidēja divu vārtu deficītu.

Pagarinājumā vārtu konstrukcija pa reizei glāba abas komandas, pirms Ivans Zaharčuks izrāvienā vienam pret vienu ar vārtsargu Kristeru Gudļevski nodrošināja uzvaru viesiem. Vārtu stabs pagarinājumā palīdzēja "Dinamo", atvairot ripu, kas atlēca no Metjū Maijones slidas, savukārt Kristaps Sotnieks trāpīja pa Dominika Furha sargāto vārtu pārliktni.

Pirmā trešdaļa bija tikko pāri pusei, kad abas komandas kopā jau bija sapelnījušas 32 soda minūtes, tiesa, viesi divreiz saņēma arī 10 minūšu sodu par triecienu pretiniekam pa galvu. Vārtu gūšanas iespējas abām komandām bija pieticīgas līdz perioda beigām, kad aktīvāk nospēlēja "Dinamo". Tuvu vārtu guvumam bija Andris Džeriņš, kam neizdevās metiens brīva vārtus tūra priekšā.

Savainojuma dēļ otrā perioda sākumā uz ģērbtuvēm devās mājinieku aizsargs Uvis Balinskis, un laukuma saimnieku spēli sarežģīja arī palikšana skaitliskajā mazākumā. Divu spēlētāju pārsvaru "Severstaļ" izmantoja Kulda, ar tālu metienu trešdaļas 5.minūtē pārspējot Gudļevski. Drīz vien Gudļevskis palika bez ierastās ķiveres, kam Denisa Kuļaša mestā ripa salieca aizsargrežģi. Otrā vārtsarga Timura Biļalova ķivere Gudļevskim nebija veiksmīga perioda 7.minūtē - ripas lidojumu pielaboja Zaks Boičaks, un "Severstaļ" pārsvars sasniedza 2:0.

Trešdaļas turpinājums rīdziniekiem izvērtās veiksmīgāks. Pēc otro vārtu zaudējuma pietika ar 31 sekundi, lai Klārks ar teicamu plaukstas metienu rezultāta starpību samazinātu, savukārt Gudļevskis vēl līdz pārtraukumam atguva savu saremontēto ķiveri. "Severstaļ" situāciju sarežģīja Čerepovecas kluba aizsargs Ivans Ļekomcevs, par sitienu ar nūju Klārkam pa kājstarpi nopelnot piecas soda minūtes un noraidījumu līdz spēles beigām.

Lielo skaitlisko pārsvaru ar metienu vārtu tuvajā augšējā stūrī trešā perioda 5.minūtē realizēja Videls, bet pamatlaika turpinājumā rezultāts vairs nemainījās.

Trīs mājas spēļu sēriju rīdzinieki noslēgs otrdien pret uzbrucēja Mika Indraša pārstāvēto Maskavas "Dinamo", bet nedēļas nogalē dosies izbraukumā uz Ķīnu un Krievijas Tālajiem Austrumiem.