Rīgas «Dinamo» pagarinājumā zaudē «Lokomotiv» hokejistiem pārbaudes spēlē

Laukuma saimnieki Rīgas "Dinamo" trešdien "Arēnā Rīga" ar 1:2 pagarinājumā zaudēja Jaroslavļas "Lokomotiv" vienībai "Latvijas dzelzceļa" kausa spēlē, kur komandas pārbauda spēkus pirms Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas starta, liecina KHL informācija.

Vienīgos vārtus mājiniekiem guva Mārtiņš Dzierkals, bet par labāko "Dinamo" spēlētāju mačā atzina Kristapu Sotnieku.

Rīdzinieki bija tuvāk rezultāta atklāšanai pirmajā trešdaļā, tomēr dažbrīd nopietni tika apdraudēti arī Kristera Gudļevska sargātie vārti. "Dinamo" divreiz bija iespēja spēlēt vairākumā, kas gan netika izmantots.

Savukārt otrās trešdaļas vidū abas komandas apmainījās vārtu guvumiem skaitliskā vairākuma izspēlē. "Dinamo" vadībā izvirzīja vārtu priekšā rezultatīvi nospēlējušais Mārtiņš Dzierkals, kam tas bija pirmais precīzais metiens kopš pievienošanās Latvijas komandai. Minimālais pārsvars saglabājās pāris minūtes, līdz viesiem izlīdzinājumu no tuvas distances panāca tukšā vārtu stūrī trāpījušais Danils Jurtaikins.

Pagarinājuma 4.minūtē Denisa Aleksejeva metiens vārtu augšējā stūrī nodrošināja uzvaru Jaroslavļas klubam.

Jau vēstīts, ka pirmajā spēlē "Latvijas dzelzceļa" kausa izcīņā Rīgas "Dinamo" hokejisti otrdien pieveica Minskas "Dinamo". Atlikušās divas spēles turnīrā rīdziniekiem būs sestdien un svētdien attiecīgi Kazaņas "Ak Bars" un Šveices klubu HC "Davos".

KHL sezonu Rīgas "Dinamo" sāks 2.septembrī  izbraukumā  pret Jekaterinburgas "Avtomobilist".