Rīgas «Dinamo» pagarinājumā pārspēj Gagarina kausa īpašniekus «Ak Bars»

Rīgas "Dinamo" sestdien "Arēnā Rīga" ar 2:1 pagarinājumā uzvarēja Gagarina kausa īpašnieci Kazaņas "Ak Bars" vienību "Latvijas dzelzceļa" kausa izcīņas spēlē, abām komandām pārbaudot spēkus pirms drīza Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas sākuma, liecina KHL informācija.

Uzvaras vārtus mājiniekiem pagarinājuma pirmajā minūtē guva Andris Džeriņš, bet par labāko mājinieku sastāvā atzina pirmo vārtu autoru Miķeli Rēdlihu.

Pēc spēkos līdzvērtīgas pirmās trešdaļas, kurā bīstamāk uzbrukumā darbojās viesi, Latvijas klubs aktīvāk aizvadīja otrā perioda beigu daļu. "Ak Bars" kļūdu aizsardzībā izmantoja Linuss Videls un no aizvārtes piespēlēja Miķelim Rēdliham, kura metiens vārtsargam Aleksandram Šaričenkovam izredzes neatstāja. Līdz pārtraukumam atlikušajās gandrīz trijās minūtēs laba iespēja bija arī Gunāram Skvorcovam, tomēr rezultāts nemainījās.

"Ak Bars" izlīdzinājumu panāca pēdējā perioda 4.minūtē, kad Aleksandrs Burmistrovs tuvā distancē apspēlēja no vārtiem iznākušo Kristeru Gudļevski. Uzvarētāja noteikšanai ar pamatlaiku nepietika, taču jau pagarinājuma pirmajā minūtē Metjū Majones piespēle izvirzīja Džeriņu vienam pret vienu ar Šaričenkovu, un uzbrucējs izslidināja ripu starp vārtsarga kājsargiem.

Jau vēstīts, ka pirmajās spēlēs "Latvijas dzelzceļa" kausa izcīņā Rīgas "Dinamo" hokejisti otrdien pieveica Minskas "Dinamo" un trešdien pagarinājumā piekāpās Jaroslavļas "Lokomotiv". Pēdējā spēlē turnīrā rīdzinieki svētdien tiksies ar Šveices klubu HC "Davos".

KHL sezonu Rīgas "Dinamo" sāks 2.septembrī  izbraukumā  pret Jekaterinburgas "Avtomobilist".