Rīgas «Dinamo» Ņižņijnovgorodā pagarinājumā pārspēj vietējo «Torpedo»

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas "Dinamo" ceturtdien izbraukumā ar 3:2 papildlaikā pārspēja Ņižņijnovgorodas "Torpedo", liecina organizatoru informācija.

Vārtus "Dinamo" labā guva Artjoms Aļajevs no Krievijas un soms Matiass Mitinens, bet pagarinājumā uzvaru Latvijas vienībai nodrošināja Uvis Balinskis.

Spēles ievadu labāk iesāka mājinieki, taču pirmā perioda iniciatīvu pārņēma "Dinamo". Spēles divpadsmitajā minūtē rezultātu atklāja Aļajevs.

Otrā perioda vidū Mitinens panāca jau 2:0, taču nepilnu divu minūšu laikā "Torpedo" prata panāk izlīdzinājumu.

Trešajā periodā abas komandas cīnījās līdzvērtīgi, vārtus negūstot.

Pašlaik "Dinamo" ar 27 punktiem 26 spēlēs ieņem septīto vietu KHL Rietumu konferencē.

Nākamo spēli dinamieši sestdien aizvadīs pret "AK Bars".