Rīgas «Dinamo» minūtes laikā ielaiž divas ripas un piekāpjas Maskavas «Dinamo»

Rīgas “Dinamo” sestdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē viesos ar 1:4 piekāpās Mika Indraša pārstāvētajai Maskavas “Dinamo” vienībai, liecina organizatoru informācija. Indrašis gan šai spēlei netika pieteikts.

Spēles rezultāts tika atklāts viens otrās trešdaļas pēdējā minūtē. 55 sekundes līdz perioda beigām Andre Petersons guva vārtus maskaviešu vidū, bet četras sekundes līdz svilpei  Kirils Ljamins mājinieku pārsvaru dubultoja, raidot ripu Maksima Tretjaka sargātajos vārtos.

Noslēdzošajā trešdaļā Ģirta Ankipāna trenetā komanda centās rezultāta starpību samazināt, taču pat spēle vairākumā nedeva cerēto, un rezultāts uz tablo nemainījās. Līdz brīdim, kad rīdziniekiem vārtsargs tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju - trešais vārtu guvums maskaviešiem, un tā autors Petersons.

Nepilnas divas minūtes līdz spēles beigām rīdzinieki spēles karsrtumā gūst vārtus - golu iemeta Daniels Bērziņš. Taču jau pēc dažām sekundēm Dmitrijs Jaškins atjaunoja trīs vārtu starpību.

Rīdzinieki astoņās spēlēs spējuši iekrāt vien sešus punktus, KHL Rietumu konferences tabulā ieņemot desmito vietu.

Rīgas "Dinamo" pēdējās piecas sezonas pēc kārtas nav spējis sasniegt KHL izslēgšanas spēles.