Rīgas «Dinamo» mājas spēļu sēriju sāk ar zaudējumu Karsuma un Daugaviņa «Spartak»

Svētdienas vienīgajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā Rīgā vietējais „Dinamo” ar 1:3 piekāpās Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētajai Maskavas „Spartak” komandai. Tieši Karsums izcēlās ar mača otro vārtu guvumu.

Vienīgos vārtus „Dinamo” labā guva Linuss Videls.

Jau pirmajā trešdaļā viesi spēja nogādāt trīs ripas Kristera Gudļevska sargātajos vārtus, kam sekoja vārtsargu maiņa. Atlikušo spēles daļu par „Dinamo” vārtu drošību atbildēja Timurs Biļaļovs.

Otrā trešdaļa aizritēja bez vārtu guvumiem.

Noslēdzošā perioda pirmajā minūtē „Dinamo” rezultātu atklāja Videls. Vairāk vārtu guvumi šajā mačā vairs nebija, dinamiešiem mājas spēļu sēriju iesākot ar zaudējumu.

Pēc aizvadītiem deviņiem mačiem Rīgas „Dinamo” ar 11 punktiem ieņem piekto vietu KHL Rietumu konferencē.

Nākamo spēli Rīgas komanda otrdien aizvadīs pret Helsinku „Jokerit”.