Rīgas «Dinamo» mājas spēles sāk ar zaudējumu

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) spēlējošā Rīgas “Dinamo” vienība sestdien  “Arēnā Rīga” ar 1:3 piekāpās Ņižņekamskas “Ņeftehimik”, vēsta organizatori. Līdz ar to komandas zaudējumu sērija sasniegusi jau desmit spēles.

Pirmās trešdaļas beigās noraidījumu nopelnīja Mārtiņš Dzierkals. "Ņeftehimik" vairākumu veiksmīgi izmantoja, lai atklātu spēles rezultātu – ar vārtu guvumu izcēlās Tafarls Bikmuļļins.

Spēles 30. minūtē gan Zeks Mičels rezultātu izlīdzināja, bet pēc brīža pretinieki atspēlējās, gūstot divus vārtus pēc kārtas – to autori Bulats Šafiguļļins un Libors Gudāčeks. Spēles turpinājumā rezultāts vairs nemainījās.

Ar šo spēli “Dinamo” iesāka mājas spēļu sēriju. Jau 12. novembrī paredzēta spēle pret “Soči” vienību, divas dienas vēlāk dienaskārtībā cīņa ar Jekaterinburgas “Avtomobilisti”, bet 16. novembrī nūjas būs jākrusto ar Pekinas “Kuņluņ Red Star”.

Rīgas "Dinamo" šobrīd septiņiem punktiem, kas sakrāti 18 spēlēs, ieņem pēdējo vietu KHL čempionātā, kamēr "Ņeftehimik" ar 14 punktiem 21 mačos Austrumos pakāpās uz priekšpēdējo 11. pozīciju.