Rīgas «Dinamo» mājas spēlē piekāpjas «Salavat Julajev»

Rīgas “Dinamo” Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē ar 1:2 papildlaikā piekāpās Ufas “Salavat Julajev”, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā trešdaļā, lai gan rīdzinieki trīs reizes guva iespēju spēlēt vairākumā, rezultātu tā arī atklāt neizdevās. Toties tas notika otrajā periodā, kad 28. minūtē, spēlējot vienādos sastāvos, Dmitrijs Kugriševs izvirzīja Ufas komandu vadībā. Mājinieki gan atbildi parādā nepalika, un jau 36. minūtē Nerijus Ališausks panāca neizšķirtu 1:1.

Trešajā trešdaļā turpinājās asa, noraidījumiem bagāta spēle, tomēr rezultāts uz tablo nemainījās. Papildlaikā Kugriševs nokārtoja viesiem uzvaru.

Šī bija jau piektā rīdzinieku neveiksme pēc kārtas. Klubs šobrīd ar 18 punktiem 26 spēlēs stabili ieņem pēdējo vietu vietu visā KHL.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs savu skatītāju priekšā ceturtdien, kad tiksies ar Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvēto Maskavas “Spartak” vienību.