Rīgas «Dinamo» mājas spēlē izlaiž no rokām uzvaru un piekāpjas «Jokerit»

Savā pirmajā šīs sezonas Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mājas spēlē Rīgas "Dinamo" trešajā trešdaļā izlaida uzvaru un piekāpās savu atbalstītāju priekšā Latvijas hokeja izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētajai Helsinku "Jokerit" ar rezultātu 1:3, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā spēles trešdaļā rezultātu atklāt neizdevās. Rīgas “Dinamo” piedzīvoja vienu noraidījumu – par rupjību uz divām minūtēm tika noraidīts Koltons Gilliss, taču šo iespēju arī neizmantoja Artūra Kuldas pārstāvētā “Jokerit” vienība.

Otrajā trešdaļā rīdziniekiem bija iespēja spēlēt vairākumā, taču rezultāts uz tablo nemainījās. Līdz spēles 37. minūtē Lauris Dārziņš, asistējot Timam Sestito, beidzot atklāja rezultātu un izvirzīja “Dinamo” vadībā. Drīz pēc tam sekoja Vitālija Pavlova noraidījums, taču “Jokerit” nespēja izlīdzināt rezultātu.

Trešās trešdaļas sākumā noraidījumu par klupināšanu saņēma Sestito. Šo vairākumu rīdzinieki spēja izturēt. Vēl pēc brīža vēl viens noraidījums Pavlovam. Un šoreiz Somijas komanda sodīja rīdziniekus - Topi Jakola izlīdzināja spēles rezultātu. Šāds pavērsiens jau pēc brīža izrasīja asumus, kā rezultātā disciplinārsods Sestito. 56. minūtē "Jokerit" pārsvaru dubultoja - precīzs bija Olivers Lauridsons, bet nepilnu minūti vēlāk Mika Niemi guva vēl vienus vārtus.

Tādējādi Rīgas "Dinamo" ar septiņās spēlēs nopelnītajiem diviem punktiem vēl joprojām ir KHL vājākā komanda.