Rīgas «Dinamo» mājās arvien bez uzvarām; sakāve arī pret Karsuma klubu

Sezonā otro zaudējumu savu līdzjutēju priekšā sestdien cieta Rīgas "Dinamo", kas "Arēnā Rīga" ar 1:5 piekāpās uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētajai Maskavas "Dinamo", liecina Kontinentālās hokeja līgas (KHL) informācija.

Vienīgos vārtus laukuma saimniekiem piecas minūtes pirms beigu svilpes guva Miks Indrašis, kam tas bija sezonā jau piektais precīzais metiens. Karsums izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Divu vārtu deficītu mājinieki iekrāja pirmajā trešdaļā - perioda vidū Daniils Tarasovs cīņā vārtu priekšā pēc Karsuma piespēles atklāja rezultātu, bet četras minūtes vēlāk viesi izslidoja divatā pret vienu aizsargu un mērķi sasniedza Vladimira Brjukvina spēcīgs metiens no tālākas distances.

Visi rīdzinieku centieni vērst ko par labu bija nerezultatīvi, turklāt septiņarpus minūtes pirms pēdējā pārtraukuma uzbrukumā pie zilās līnijas paklupa Karls Stolerijs, ko izmantoja Jevgēņijs Artjuhins, izraujoties vienatnē pret Džastinu Pītersu un pārspējot rīdzinieku vārtsargu. Ātri vien Maskavas komanda izmantoja arī vairākumu pēc skaitliskā sastāva pārkāpuma un Iļja Ņikuļins panāca jau četru vārtu pārsvaru.

Pītersu vārtos aizstāja Jānis Kalniņš, taču arī viņš bija bezspēcīgs, kad savus otros vārtus mačā guva Tarasovs, kurš trīs minūtes pirms pēdējā pārtraukuma vēlreiz izmantoja skaitlisko vairākumu.

Maskavas kluba aizsardzība pēdējās minūtēs kļuva arvien slinkāka un nepacentās apturēt Indraši, kurš pēc Māra Bičevska piespēles ar metienu no vārtu priekšas pārspēja Aleksandru Jerjomenko.

Piecu mājas spēļu sērijā trešo maču rīdzinieki aizvadīs pirmdien pret Jaroslavļas "Lokomotiv". Sezonā sešās spēlēs Rīgas "Dinamo" ir pieci punkti par viesos gūtām divām uzvarām.