Rīgas «Dinamo» Kuļibabas vadībā gūst pirmo uzvaru

Rīgas “Dinamo” Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien ar 4:1 uzvarēja Maskavas “Dinamo”, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu rīdzinieki atklāja jau otrajā minūtē, kad, nonākot vairākumā, ar vārtu guvumu izcēlās Oskars Cibuļskis. Pēc desmit minūtēm gan Antons Vedins panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas noslēgumā atkal izcēlās Cibuļskis, un atkal vārti gūti vairākumā. Trešās trešdaļas piektajā minūtē atkal rīdzinieki izmantoja vairākumu, šoreiz ar vārtu guvumu izceļoties Gintam Meijam, un rezultāts uz tablo jau bija iepriecinošs – 3:1. Spēles noslēgumā maskavieši nomainīja vārtsargu pret laukuma spēlētāju, un šo situāciju izmantoja Lauris Dārziņš, panākot 4:1 Rīgas "Dinamo" labā.

Kopš “Dinamo” pameta Sergejs Zubovs, galvenā trenera pienākumus pilda Valērijs Kuļibaba, kuram asistē Aleksandrs Ņiživijs, Oļegs Orehovskis un Edgars Lūsiņš. Šī bija pirmā uzvara šim treneru sastāvam.

Nākamo spēli "Dinamo" aizvadīs 5. novembrī, "Arēnā Rīga" krustojot nūjas ar "Soču" vienību.