Rīgas «Dinamo» izsēj pārsvaru un papildlaikā piekāpjas «Sočiem»

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Rīgas “Dinamo” izsēja trīs vārtu pārsvaru un ar 5:6 papildlaikā piekāpās “Soču” vienībai, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu jau otrajā minūtē atklāja Roberts Bukarts, izmantojot vairākumu, bet pēc trim minūtēm Ņikita Tročickis panāca izlīdzinājumu. Bet pirms došanās pārtraukumā iespējas izmantoja Jevgēņijs Gračovs un Gļebs Zirjanovs, panākot 3:1 “Dinamo” labā.

Otrajā trešdaļā Ernests Ošenieks panāca jau 4:1, bet pēc pusotras minūtes Kirils Petjkovs rezultāta starpību samazināja.

Spēles 45. minūtē Juris Aleksandrovs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Un jau 52. minūtē Aleksandrovs atkal bija precīzs, izlīdzinot rezultātu. Bet 53. minūtē Vasīlijs Glotovs izvirzīja "Sočus" vadībā. Spēles beigās "Dinamo" vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, un šoreiz tad deva augļus - Lauris Dārziņš izlīdzināja rezultātu.

Spēles pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu 5:5, un uzvarētāju nācās noskaidrot papildlaikā, kur pārāki izrādījās viesi.

Nākamo spēli "Dinamo" aizvadīs 26. decembrī izbraukumā Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā, tiekoties ar vietējo "Dinamo".

Ar 36 spēlēs gūtiem 16 punktiem "Dinamo" ir visas līgas vājākā komanda.