Rīgas «Dinamo» izglābjas pamatlaikā, «bullīšos» piekāpjas «Torpedo» hokejistiem

Divus vārtus pamatlaika pēdējās sešās minūtēs guvusī Rīgas "Dinamo" vienība piektdien mājās ar 2:3 pēcspēles metienos zaudēja Ņižņijnovgorodas "Torpedo" gada priekšpēdējā spēlē Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), liecina rīkotāju informācija. Viesiem "Arēnā Rīga" izdevās pārtraukt piecu zaudējumu sēriju.

Uzbrucēja Miķeļa Rēdliha karjerā 600. spēlē KHL mājiniekiem vārtus pamatlaikā guva Kristaps Zīle un Mārtiņš Dzierkals, bet "bullīšos" visi mājinieku metieni bija nesekmīgi.

Pārākumu ripas pārvaldīšanā un pretinieku vārtu apdraudēšanā "Dinamo" pirmajā trešdaļā pārvērst vārtu guvumā nespēja. Decembrī "Dinamo" pametušais aizsargs Artjoms Aļajevs otrā perioda sākumā nogāza uz vārtiem lauzušos bijušo komandas biedru Linusu Videlu, kam tiesneša piešķirto soda metienu realizēt neizdevās.

Laukuma saimniekiem bija daudz vairāk vārtu gūšanas iespēju, toties rezultātu atklāja viesi, kad pretuzbrukumā divas minūtes pirms pēdējā pārtraukuma vārtu tālajā stūrī precīzi trāpīja Endijs Mīle. Vēlreiz ripa ceļu mājinieku vārtos atrada trešā perioda 4.minūtē - cīņā vārtu priekšā Kristeru Gudļevski pārspēja Vladimirs Galuzins. Vārtu guvumu tiesnesis pēc video noskatīšanās ieskaitīja, lai gan Galuzins ar nūju arī uzsita pa vārtsarga tvērējcimdu.

Pāris minūtes vēlāk ekipējuma problēmu dēļ Bariju Brastu "Torpedo" vārtos aizstāja Andrejs Tihomirovs. Brasts laukumā atgriezās trešā perioda vidū, kad piecu minūšu sodu un noraidījumu līdz spēles beigām par rupju spēli nopelnīja "Torpedo" kapteinis Mihails Varnakovs. Ilgstošo skaitlisko pārsvaru visbeidzot izdevās izmantot - mājinieku ofensīvu vainagoja Zīles metiens vārtos, kuros Brasts nepaspēja laicīgi atgriezties.

Vēlreiz Brasts kapitulēja pusotru minūti pirms pamatlaika beigām, kad Dzierkals pielaboja ripas lidojumu, panākot 2:2. Abas komandas neizmantoja iespējas pagarinājumā, savukārt "bullīšos" viesu uzvaru nodrošināja Mīle.

Gada noslēgumā rīdzinieki svētdien tiksies ar uzbrucēja Mika Indraša pārstāvēto Maskavas "Dinamo".

Ar 42 spēlēs gūtiem 40 punktiem Rīgas "Dinamo" ieņem 9.vietu Rietumu konferencē.