Rīgas «Dinamo» izcīna punktu izbraukumā pie Gagarina kausa čempioniem

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas „Dinamo” sestdien viesos aizraujošā mačā ar 1:2 pēcspēles metienu sērijā piekāpās pagājušā gada Gagarina kausa ieguvējiem Kazaņas „Ak Bars”, liecina organizatoru informācija.

Vienīgos vārtus „Dinamo” labā guva Miķelis Rēdlihs.

Rīgas komanda nebija precīza nevienā no pieciem pēcspēles metieniem, visiem realizējot vienu „bullīt”, ar ko bija pietiekami divu punktu gūšanai.

Spēles rezultāts tika atklāts vien mača trešajā periodā, kad precīzs bija Rēdlihs, vadībā izvirzoties viesiem. Nepilnas trīs minūtes vēlāk mājinieki atgrieza līdzsvaru uz tablo. Šoreiz tiesneši bija spiesti izvērtēt, vai vārti gūti atbilstoši noteikumiem, tomēr atkārtojumā bija manāms, kad vārti tika izgrūsti no vietas pēc tam, kad ripa šķērsoja līniju.

Pagarinājumā abām komandām bija iespēja nodrošināt uzvaru, mačā, tomēr vārtsargi bija uzdevumu augstumos, novedot cīņu līdz „bullīšiem”.

Šis „Dinamo” bija pirmais zaudējums pēdējās četrās spēles.

Galvaspilsētas komanda nākamo maču aizvadīs trešdien, savā laukumā uzņemot Maskavas apgabala „Vitjaz”.

Pēc 27 spēlēm Rīgas „Dinamo” ar 28 punktiem ieņem drošu septīto vieto KHL rietumu konferencē.

Kazaņas „Ak Bars” kontā ir trīs uzvaras Gagarina kausa izcīņās, triumfējot arī pērn.