Rīgas «Dinamo» izbraukumu sāk ar zaudējumu mača galotnē Jaroslavļā

Šogad pirmo izbraukumu Rīgas "Dinamo" pirmdien sāka ar zaudējumu Jaroslavļā 1:3 pret vietējo "Lokomotiv" Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), liecina KHL informācija. Jau trešo spēli pēc kārtas Latvijas klubs nespēja gūt vairāk kā vienus vārtus.

Ar vienīgo vārtu guvumu "Dinamo" izcēlās Miķelis Rēdlihs, Latvijas komandai jau mača sākumā izvirzoties vadībā. Mājinieki otrajā periodā panāca izlīdzinājumu, bet uzvaru nodrošināja ar diviem vārtiem pēdējā trešdaļā.

Rīdziniekiem jau otrajā minūtē izdevās atklāt rezultātu, kad Miķelis Rēdlihs pielaboja Gunta Galviņa mesto ripu. Viesi divreiz izturēja palikšanu mazākumā, bet pāris minūtes pirms pārtraukuma noturēt minimālo pārsvaru palīdzēja arī vārtu stabiņš.

Uzmanīga spēle savā zonā un rūpība laukuma vidusdaļā ilgstoši palīdzēja nobremzēt "Lokomotiv" uzbrukumus, turklāt droši vārtos darbojās Jānis Kalniņš. Tuvojoties perioda beigām, laukuma saimnieku uzbrukumi kļuva arvien agresīvāki, līdz "Lokomotiv" panāca izlīdzinājumu. Precīzs plaukstas metiens no zonas vidus dažas minūtes pirms pārtraukuma izdevās Stafanam Kronvalam.

Savukārt trešā perioda sākumā Dmitrijs Lugins cīņā vārtu priekšā realizēja skaitlisko vairākumu un izvirzīja "Lokomotiv" vadībā. Jaroslavļas komandas spiediens arvien pieauga un spēle kļuva atklātāka, paverot iespējas arī "Dinamo" hokejistiem. Pa mājinieku vārtu pārliktni trāpīja Vitālijs Pavlovs, savukārt Kalniņš izglāba, kad vienatnē pret vārtiem tika Lugins. Tuvojoties spēles beigām, "Dinamo" dažbrīd izdevās iespiest pretiniekus zonā un karsti bija pie Aleksandra Sudņicina vārtiem. Taču cerības izdzēsa pretuzbrukums, ko pēc individuāla izrāviena noslēdza Brendons Kozuns.

"Dinamo" šonedēļ vēl spēlēs ceturtdien pret Vladivostokas "Admiral" un sestdien pret Habarovskas "Amur". Pirms atgriešanās mājās rīdzinieki nākamnedēļ aizvadīs spēles arī Pekinā pret "Kuņluņ Red Star" un Minskā pret vietējo "Dinamo".

Latvijas klubam sezonā atlicis aizvadīt vēl 12 spēles, pirms kurām komanda ar 42 punktiem joprojām ir pārliecinoši pēdējā -14.- vietā Rietumu konferencē, no priekšpēdējās pozīcijas atpaliekot 14 punktus.