Rīgas «Dinamo» izbraukumu noslēdz ar zaudējumu Maskavā

Rīgas “Dinamo” Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē sestdien ar 2:5 piekāpās Maskavas “Dinamo”, liecina organizatoru informācija.

Rezultātu 18. minūtē atklāja tieši rīdzinieki, kad Džejs Laipons izmantoja savu izdevību. Tikai otrās trešdaļas vidū maskaviešiem izdevās rezultātu izlīdzināt, precīzam esot Vadimam Šipačovam. Trešajā trešdaļā Deniss Paršins atkal rīdziniekus izvirzīja vadībā, taču pēc nepilnas minūtes Maskavas komanda atspēlējās – vārtus guva Andrejs Mironovs.

Mārtiņš Dzierkals par spēli ar augstu paceltu nūju sēdās uz nosodīto soliņa, un vairākumu izmantoja atkal Šipačovs. 48. minūtē izredzes uz rezultāta izlīdzināšanu sagrāva Vjačeslavs Kuļjomins, Maskavas labā gūstot jau ceturtos vārtus šajā spēlē.

53. minūtē Metjū Maijone par sitienu ar nūju izpelnījās soda metienu, ko veiksmīgi realizēja Ivans Muranovs.

Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs 27. janvārī, uzņemot Omskas “Avangard”.

Rīgas “Dinamo” 48 spēlēs spējusi sakrāt vien 23 punktus, kas komandu ierindo pēdējā vietā visā KHL.