Rīgas «Dinamo» hokejistiem pret «Avangard» neizdodas gūt pirmos punktus izbraukumā

Rīgas "Dinamo" sestdien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) ceturto sezonas izbraukumu uzsāka ar zaudējumu Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītajai Omskas "Avangard" komandai. "Dinamo" Omskā piekāpās Hārtlija vadītajai komandai ar 1:4.

Vārtus rīdzinieku labā guva Daniels Bērziņš. Šosezon tie viņam bija pirmie, bet kopā KHL karjerā - otrie.

Vadībā pirmie izvirzījās viesi, pēc Eštona Kārtera un Oskara Bārtuļa piespēlēm vārtus Bērziņam gūstot jau pēc spēlētām 162 sekundēm. Sešas minūtes vēlāk Valentīns Pjanovs rezultātu izlīdzināja, ļaujot doties pārtraukumā ar diviem vieniniekiem uz tablo. Pirmajā periodā pārsvars bija viesiem, kuri arī vairāk traucēja mājinieku vārtsargu, pa Igora Bobkova vārtiem metot četrreiz, kamēr omskieši Aleksanderu Salāku traucēja vien četrreiz.

Izšķirošo pārsvaru "Avangard" nodrošināja otrajā periodā, kad ar Roba Klinkhammera precīzu metienu 21.minūtē vairākumā, kā arī ar Pjanova otrajiem vārtiem spēlē un Semjona Košeļeva golu attiecīgi 25. un 34.minūtē panāca 4:1.

Trešajā periodā abām komandām bija iespēja izcelties vairākumā, tai skaitā Brendonam Makmilanam nopelnot 2+10 soda minūtes, taču vārtus iekarot pēdējā trešdaļā nebija lemts. Tas nozīmēja, ka "Dinamo' joprojāmvisus punktus šosezon ir izcīnījusi savā laukumā.

Jau ziņots, ka trešdien "Dinamo" savā laukumā ar 3:2 uzveica Minskas "Dinamo", pārtraucot astoņu zaudējumu sēriju.

Pirmdien Rīgas hokejisti viesosies pie Čeļabinskas "Traktor", bet divas dienas vēlāk būs duelis ar Nursultanas "Baris".

Tikmēr "Avangard" pēdējās astoņās spēlēs bija svinējusi piecas uzvaras, turklāt trīs piedzīvotajos zaudējumos tikai vienā palikusi bez punktiem.

Abas komandas savā starpā šosezon jau tikušās, kad pirms desmit dienām Rīgā ar 7:0 pārāki bija Hārtlija vadītie vīri.

Rīgas klubs ar astoņiem punktiem 16 spēlēs ieņem pēdējo vietu starp 12 Rietumu konferences komandām un ir visvājākā vienība līgā. Savukārt "Avangard" ar 23 punktiem 16 dueļos pacēlās uz otro vietu austrumos.