Rīgas «Dinamo» hokejisti pagarinājumā zaudē Zagrebā

Rīgas "Dinamo" izbraukuma turpinājumā ceturtdien ar 1:2 pagarinājumā zaudēja Horvātijas klubam Zagrebas "Medveščak" un cieta otro neveiksmi pēc kārtas Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), liecina rīkotāju informācija.

Vienīgos vārtus Latvijas komandā guva Andris Džeriņš, kurš pēdējās trešdaļas vidū atjaunoja neizšķirtu. Laukuma saimnieki uzvaru nodrošināja pagarinājuma otrajā minūtē, kad Mareks Kvapils izmantoja skaitlisko vairākumu.

"Dinamo" aktīvāk aizvadīja pirmo trešdaļu un netrūka arī metienu, tomēr raidīt ripu vārtos neizdevās. Savukārt pēc pārtraukuma spēku samērs laukumā izlīdzinājās un bija arī asāki konflikti, spēlētājiem cenšoties nepiekāpties pretiniekiem.

Rezultātu laukuma saimnieki līdz otrā perioda vidum atklāja skaitliskā vairākumā, kad cīņā Joakima Eriksona sargāto vārtu priekšā Stefano Džiljati iebakstīja ripu tīklā. Veiksme bija "Dinamo" pusē, kad pāris minūtes vēlāk ripa trāpīja pa viesu vārtu stabiņu, taču savas iespējas rīdzinieki neizmantoja. "Dinamo" 18 sekundes spēlēja piecatā pret trim, taču arī lielo skaitlisko vairākumu izmantot neizdevās.

Ātrā spēlē "Medveščak" ilgstoši izdevās nosargāt savus vārtus neskartus, līdz nedaudz vairāk kā astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām Džeriņš ar teicamu plaukstas metienu panāca 1:1. Trešā perioda beigās haotiskākā spēlē abas komandas vairāk centās nezaudēt vārtus. Pagarinājuma pirmajā minūtē Miks Indrašis nopelnīja noraidījumu, ko mājinieki izmantoja, kad Kvapils trāpīja vārtos no paasa leņķa.

Izbraukumu Rīgas "Dinamo" sāka ar pārliecinošu uzvaru Minskā pār vietējo "Dinamo" (4:0), taču nākamajā spēlē Maskavā nespēja apturēt CSKA hokejistus (0:5) un cieta sezonā pirmo zaudējumu pamatlaikā.

Nākamnedēļ rīdzinieki sāks izbraukuma otro daļu, otrdien Novokuzņeckā tiekoties ar "Metallurg". Līdz nedēļas beigām Krievijā vēl gaidīs spēles ar Novosibirskas "Sibirj" (10.septembrī) un Tālajos Austrumos ar Habarovskas "Amur" (12.septembrī).