Rīgas «Dinamo» hokejisti izbraukumā piedzīvo kārtējo zaudējumu

Rīgas “Dinamo” otrdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta izbraukuma spēlē, kurā rīdzinieki saņēma 11 noraidījumus, ar 1:4 piekāpās mājiniecei Maskavas “Dinamo” vienībai, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu maskavieši atklāja jau ceturtajā minūtē, kad vairākumā vārtus guva Staņislavs Gaļijevs. Bet nepilnas četras minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām Nikolajam Jeļisejevam izdevās rezultātu izlīdzināt.

Tikai trešās trešdaļas sestajā minūtē Dmitrijs Raševskis spēja mājiniekus atkal izvirzīt vadībā. Un pēc tam maskavieši turpināja "uguņot". 52. minūtē Vadims Šipačovs panāca 3:1, bet vēl pēc minūtes Ivans Igumnovs jau 4:1 Maskavas "Dinamo" labā.

Šajā sezonā Rīgas “Dinamo” komanda aizvadījusi deviņas spēles, kurās gūtas vien trīs uzvaras.

Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs 23. septembrī, kad izbraukumā krustos nūjas ar Čerepovecas “Severstaļ” vienību.