Rīgas «Dinamo» droši tiek pie uzvaras pārbaudes mačā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas „Dinamo” piektdien Liepājā sezonas otrajā pārbaudes mačā ar 6:1 pārspēja Kazahstānas vienību „Saryarka”, vēsta organizatoru informācija.

''Dinamo'' labā divus vārtus guva Jakobs Berglunds, bet pa reizei precīzs bija Kārters Eštons, Berndons Makmilans, Emīls Ģēģeris un Lauris Dārziņš.

Jau pirmajā periodā Rīgas vienība panāca trīs vārtu pārsvaru. Otrajā trešdaļā „Dinamo” guva vēl divus vārtus, bet vienu ripu vārtos nogādāja arī Kazahstānas vienība. Trešajā periodā Berglunds guva otros vārtus, palielinot „Dinamo” pārsvaru līdz pieciem punktiem.

Aizvadītajā sezonā „Saryarka” triumfēja Krievijas augstākajā līgā.

Pēc spēles komandas izpildīja pa pieciem pēcspēles metieniem. Šī sērija noslēdzās neizšķirti – 2:2.

Jau ziņots, ka pirmajā pārbaudes spēlē „Dinamo” pēcspēles metienu sērijā ar 1:2 piekāpās Almetjevskas „Neftyanik”.

Augusta sākumā Rīgas „Dinamo” dosies uz Sočiem, kur paredzēts aizvadīt vēl četras pārbaudes spēles. Savukārt augusta beigām Rīgā risināsies tradicionālais pārbaudes turnīrs.