Rīgas «Dinamo» divpadsmito sezonu iesāk ar uzvaru pār Karsuma un Daugaviņa «Spartak»

Divpadsmito kontinentālās Hokeja līgas (KHL) sezonu pirmdien Rīgas „Dinamo” iesāka ar panākumu pret Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Maskavas „Saprtak”. Rīgas klubs uzvaru guva pagarinājumā ar 2:1.

Vārtus dinamiešu labā guva zviedrs Jākobs Berjlunds un kanādietis Kārters Eštons.

Tikmēr viesu rindās izcēlās latvietis Mārtiņš Karsums.

Uzvaru pagarinājumā nodrošināja Eštons, kurš ripu vārtos raidīja, apsteidzot pretinieku vārtsargu cīņā par to zonas vidū.

Latvijas izlases vārtos teicami darbojās Kristers Gudļevskis.

Mača ievadā abas komandas apmainījās ar uzbrukumiem, bīstamākas epizodes izveidojas mājinieku komanda. Pirmā perioda vidū divus noteikumu pārkāpumus pēc kārtas veica „Spartak” spēlētāji, kas sagādāja „Dinamo” iespēju pilnas divas minūtes spēlēt piecatā pret trim. Nepilnas pusminūtes laikā pēc teicamas Dāvida Ulstrema piespēles precīzs bija Berjlunds, kurš atklāja rezultātu.

Turpinājumā neiztika bez asumiem. Pēc Sergeja Gimajeva spēka paņēmiena viņam virsū metās „Spartak” spēlētāji. Kautiņš gan ļoti ātri beidzās, Gimajevam veikli nogāžot pretinieku.

Otrajā periodā skaitlisko vairākumu izmantoja viesi, kad precīzs no zonas vidus bija Karsums.

Otrais sezonas mačs Rīgas „Dinamo” savā laukumā paredzēts trešdien pret Ņižņijnovgorodas „Torpedo”. Pēc tam „Dinamo” dosies izbraukumu sērijā.

Karsums un Daugaviņš Maskavas „Spartak” pievienojās pērn.

Pagājušajā sezonā „Dinamo” regulāro sezonu noslēdza Rietumu konferences devītajā vietā, nekvalificējoties izslēgšanas spēlēm. Gagarina kausa izcīņai Latvijas klubs nav kvalificējies jau piecas sezonas.