Rīgas «Dinamo» cieš sāpīgu zaudējumu spēlē pret Minskas «Dinamo»

Rīgas "Dinamo" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē ceturtdien ar rezultātu 1:4 piekāpās Minskas "Dinamo". Vienīgos vārtus rīdzinieku labā guva Māris Bičevskis.

Pirmos vārtus pirmajā trešdaļā rīdzinieki zaudēja jau septītajā minūtē, pēc tam, kad Oskars Cibuļskis par pretinieka turēšanu ar rokām tika sodīts uz divām minūtēm – minskietis Aleksandrs Mateuhins ļoti ātri izmantoja skaitlisko pārākumu.  Pēc 14 sekundēm Minskas “Dinamo” nākamais vārtu guvums – šoreiz precīzs Aleksandrs Popovičs. Taču ar to minskiešu ofensīva pirmajā trešdaļā nebeidzās – 0:3 panāca Ņikita Komarovs. Pēc trešo vārtu zaudējuma vārtsargu maiņa – Jāni Kalniņu nomainīja Jakubs Sedlāčeks.

Arī otrajā trešdaļā veiksme bija minskiešu pusē – vārtus guva Jevgenijs Lisovecs. Tomēr trešdaļas beigās rezultāts uz tablo vairs nemainījās – 0:4.

Trešajā periodā rīdziniekiem tomēr izdevās mazliet atspēlēties – 47. minūtē pēc lieliskas Mika Indraša piespēles vārtus guva Māris Bičevskis.

Rīgas “Dinamo” turpina atrasties KHL Rietumu konferences lejasgalā, jo 33 spēlēs iekrāti vien 29 punkti.

Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs 26. novembrī, krustojot nūjas ar Artura Kuldas pārstāvēto Helsinku “Jokerit”.