Rīgas «Dinamo» atstāj sausā Hārtlija vadīto «Avangard»

Rīgas "Dinamo" piektdien ar 3:0 uzvarēja Latvijas valstsvienības galvenā trenera Boba Hārtlija vadīto Omskas apgabala "Avangard" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, liecina rīkotāju informācija.

Vārtus uzvarētājiem guva Brendons Makmilans, Miķelis Rēdlihs un Andris Džeriņš, bet vārtos nepārspēts palika Timurs Biļalovs. Spēle "Arēnā Rīga" pulcēja vairāk nekā astoņus tūkstošus līdzjutēju.

"Dinamo" vadībā izvirzīja Makmilans sešarpus minūtes pirms pēdējā pārtraukuma, savukārt Miķelis Rēdlihs trešajā periodā pārsvaru divkāršoja. Trešo ripu jau tukšos vārtos mača izskaņā raidīja Džeriņš.

Abas komandas disciplinēti darbojās aizsardzībā, tādēļ labu iespēju vārtu gūšanai nebija daudz. Retās bīstamās situācijās pārliecinoši spēlēja vārtsargi, bet iespēju atkārtotiem metieniem spēles pirmajā pusē praktiski nebija. Ilgstošākus uzbrukumus komandas spēja izveidot tikai skaitliskā vairākuma izspēlē, kas arī nebija rezultatīva.

Otrās trešdaļas vidū viens pret vārtiem izrāvās Frenks Razgals, tomēr paša izveidoto iespēju "Dinamo" uzbrucējs neizmantoja. Līdz pārtraukumam mājinieki tomēr spēja atklāt rezultātu - Kevins Klārks pārtvēra ripu, ieslidoja zonā un piespēlēja centrā Makmilanam, kurš bez kavēšanās raidīja ripu zem pārliktņa.

Drošāku pārsvaru mājinieki ieguva skaitliskā vairākumā, kad pēdējā trešdaļā bija nospēlētas sešas minūtes. Miķelis Rēdlihs nepiekāpīgi nospēlēja vārtu priekšā un ar atkārtotu metienu pārspēja Igoru Bobkovu. Pēdējās minūtēs sparīgi uzbruka vārtsargu ar sesto laukuma spēlētāju aizstājušie viesi, tomēr 41 sekundi pirms beigu svilpes saņēma prettriecienu, ko noslēdza Džeriņš.

Nākamās divas spēles 26. un 28.novembrī rīdzinieki aizvadīs Cīrihē attiecīgi ptret Sanktpēterburgas SKA un Maskavas CSKA. Ar 29 spēlēs gūtām 14 uzvarām "Dinamo" ieņem 7.vietu Rietumu konferencē.