Rīgas «Dinamo» ar uzvaru sāk pirms sezonas pēdējo pārbaudes turnīru

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rīgas "Dinamo" otrdien ar uzvaru sāka tradicionālo pirms sezonas pārbaudes turnīru "Latvijas Dzelzceļa" kausu. Dinamieši ar 3:0 pārspēja Jekaterinburgas "Avtomobilist", liecina organizatoru informācija.

Divus vārtus mājinieku labā guva Eštons Kārters, savukārt vienus vārtus guva Lauris Dārziņš.

"Dinamo" pa reizi bija precīzi katras trešdaļas izskaņā, pirmo divus vārtus gūstot Kārters, bet pēdējā trešdaļā ripu vārtos nogādāja Dārziņš.

Mājinieku vārtos teicami darbojās Kristers Gudļevskis, kurš atvairīja visus pretinieku centienus.

Trešdien rīdzinieku pretiniece būs Jaroslavļas "Lokomotiv", sestdien - Minskas "Dinamo" un svētdien - Kazaņas "Ak Bars".

„Latvijas Dzelzceļa” kausa izcīņa šogad notiek jau 11. reizi. Pērn uzvaru izcīnīja Rīgas komanda, kurai tas bija trešais panākums vēsturē.