Rīgas «Dinamo» ar uzvaru sāk «Latvijas dzelzceļa» kausa izcīņu

Rīgas “Dinamo” otrdien “Latvijas Dzelzceļa kausa” izcīņu sāka ar uzvaru pār Minskas “Dinamo”, esot pārāki ar rezultātu 2:1, liecina organizatoru informācija.

Rīdzinieki iedzinēju lomā nonāca jau pirmajā spēles trešdaļā, kad ļāva Kvintonam Houdenam izvirzīt Minskas klubu vadībā. Lai gan rīdziniekiem bija iespēja trešdaļas noslēgumā spēlēt vairākumā, izlīdzināt rezultātu neizdevās.

Tikai nepilnas piecas minūtes pirms otrā perioda beigām rīdziniekiem beidzot izdevās izlīdzināt rezultātu, kad, spēlējot vairākumā, vārtus guva Linuss Videls.

Trešajā trešdaļā abas komandas rādīja ātru un dinamisku hokeju, liekot pasvīst arī vārtsargiem, arī "Dinamo" vārtu sargātājam Timuram Biļalovam. Spēles 49. minūtē rīdzinieki beidzot izvirzījās vadībā, kad savu iespēju realizēja Metjū Majone. Pārsvaru rīdziniekiem izdevās saglabāt līdz pat spēles beigām.

Trešdien turnīra ietvaros rīdzinieki duelēsies ar Jaroslavļas “Lokomotiv”, sestdien mērosies spēkiem ar Kazaņas “Ak Bars” vienību, bet svētdien tiksies ar šveiciešiem – “Davos” komandu.

Gatavošanos Kontinentālās hokeja līgas (KHL) jaunajai sezonai "Dinamo" sāka ar spēli pret Krievijas Augstākās līgas (VHL) vienību Ņeftekamskas “Toros”, kurā tikai pēcspēles metienos uzvarēja ar 4:3. Vēlāk sekoja Gubernatora kausa izcīņa Ņižņijnovgorodā, kurā “Dinamo” ar 4:2 uzvarēja Minskas “Dinamo”, ar 1:0 pārspēja mājinieci “Torpedo”, ar 1:0 pieveica Maskavas “Spartak, kuru šajā sezonā pārstāv Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums, ar 1:4 piekāpās Mika Indraša pārstāvētajai Maskavas “Dinamo”, bet turnīru noslēdza ar zaudējumu ar 2:3 Jekaterinburgas “Avtomobilist”.

Jāatgādina, ka četras pēdējās KHL sezonas “Dinamo” nav spējusi iekļūt izslēgšanas spēlēs par Gagarina kausu. Aizvadīto sezonu “Dinamo” noslēdza kā Rietumu konferences pastarīte, bet kopumā līgā palika priekšpēdējā pozīcijā.