Rīgas «Dinamo» ar panākumu pār «Lokomotiv» mājās gūst otro uzvaru pēc kārtas

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas „Dinamo” ceturtdien savās mājās ar 3:2 pieveica Jaroslavļas „Lokomotiv”, gūstot otro panākumu pēc kārtas, liecina KHL informācija.

Vārtus „Dinamo” komandā guva Miķelis Rēdlihs, Gints Meija un Līnuss Videls.

Pirmajā periodā teicamu sadarbību demonstrēja Rēdlihs un Lauris Dārziņš, atklājot spēles rezultātu. Pēc nepilnas pusotras minūtes ar cīņas sparu vārtu priekšā pārsvaru dubultoja Meija.

Divas ripas mājinieku vārtos spēles vidusdaļā izdevās nogādāt viesiem, nodrošinot līdzsvaru pirms pēdējām divdesmit pamatlaika minūtēm.

Vienīgos vārtus trešajā periodā guva Videls, nodrošinot panākumu mājiniekiem. Mača izskaņā rezultāts varēja kļūt neizšķirts, taču „Lokomotiv” nespēja realizēt bīstamos momentus.

Nākamo spēli otrdien rīdzinieki Ņižņekamskā aizvadīs spēli pret vietējo „Ņeftehimik”.

Pēc  24 spēlēm „Dinamo” ar 23 punktiem ieņem septīto KHL Rietumu konferencē.