Rezultatīvais Daugaviņš sarūpē Rīgas «Dinamo» zaudējumu Ņižņijnovgorodā

Otro zaudējumu jaunajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonā ceturtdien piedzīvoja Rīgas "Dinamo", kas izbraukumā Krievijā ar 0:2 piekāpās trenera Pētera Skudras vadītajam Ņižņijnovgorodas "Torpedo", liecina organizatoru informācija. Uzvarētājiem izcēlās Kaspars Daugaviņš, kura rēķinā bija viens precīzs metiens un rezultatīva piespēle.

Daugaviņu gan neatzina par labāko uzvarētāju sastāvā, jo mača lauri tika abu komandu vārtsargiem.

Remdens hokejs abu komandu izpildījumā bija pirmajā trešdaļā, un labas iespējas vārtu gūšanai mājiniekiem un viesiem izpalika, arī pa reizei spēlējot skaitliskā vairākumā. Toties jau pusotru minūti pēc pārtraukuma "Torpedo" atklāja rezultātu, un vārtu guvums saasināja spēles gaitu.

Mājiniekiem izdevās teicams pretuzbrukums, un Daugaviņa piespēli ar precīzu metienu noslēdza Dmitrijs Sjomins. "Torpedo" vairāk uzbruka, tomēr daudz darba Jakubam Sedlāčekam vārtos nesagādāja. Viesi vairāk varēja cerēt uz veiksmi pretuzbrukumos, tomēr radīt nopietnus draudus Iļjas Proskurjakova vārtiem neizdevās.

Tuvāk vārtu guvumam "Dinamo" vairākkārt izdevās tikt, spēlējot mazākumā, tostarp arī trešajā periodā, ka Vitālija Pavlova raidīto ripu atvairīja vārtu stabiņš. Labu iespēju panākt izlīdzinājumu trešdaļas vidū neizmantoja aizsargs Patriks Malens, kad "Dinamo" ātrā izrāvienā vārtu priekšā nepārspēja Proskurjakovu.

Cerības uz izglābšanos "Dinamo" izdzēsa Daugaviņš, kurš trīs minūtes pirms spēles beigām realizēja skaitlisko pārsvaru, no iemetiena punkta trāpot vārtu tuvajā augšējā stūrī.

KHL sezonu "Dinamo" sāka otrdien ar zaudējumu HK "Soči" (1:3), bet izbraukuma noslēgumā sestdien Maskavā vēl spēlēs pret "Spartak". Trīs izbraukuma spēļu nedēļu "Dinamo" aizvadīs arī pēc valstsvienības olimpiskās kvalifikācijas turnīram paredzētās pauzes, bet sezonā pirmā mājas spēle komandai būs 13.septembrī pret Helsinku "Jokerit".