Rezultatīvā spēlē «Sabres» piekāpjas «Jets»; Kivlenieks uz «Blue Jackets»

Bufalo “Sabres”, kuru pārstāv latviešu hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons, otrdien piedzīvoja kārtējo zaudējumu, Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ar 4:7 piekāpjoties spēcīgajai Vinipegas “Jets” vienībai, liecina organizatoru informācija. "Sabres" šīs bija piektais zaudējums pēc kārtas.

Girgensons laukumā pavadīja 15 minūtes un 47 sekundes, šajā laikā izdarot divus metienus pa vārtiem, pielietojot trīs spēka paņēmienus, un spēli noslēdzot ar negatīvo lietderības koeficientu mīnus viens.

Spēles rezultātu atklāja Patriks Laine jau septītajā minūtē, izvirzot “Jets” vadībā. Zīmīgi, ka Laine šajā spēlē sasniedza 100 punktus savā NHL karjerā. Piecas minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām gan Džeks Aikels rezultātu izlīdzināja, taču tūdaļ pat Dastins Baflins atkal izvirzīja “Jets” vadībā.

Otrajā trešdaļā “Jets” uguņoja, gūstot trīs vārtus pēc kārtas – ar diviem goliem atzīmējās Nikolajs Elerss, bet viens vārtu guvums Kails Konors. Tikai otrās trešdaļas 19 minūtē pie vārtu guvuma izdevās tikt arī “Sabres”, kad rezultatīvs bija Raiens O’Railijs.

Noslēdzošajā spēles nogrieznī komandas apmainījās pa diviem vārtu guvumiem – “Sabres” labā vārtus guva Džeisons Pominvils un atkal jau Aikels, savukārt “Jets” pārsvaru pastiprināja Kaila Konora un Džoela Armijas vārtu guvumi.

“Sabres” ar 29 punktiem 43 spēlēs ir NHL Austrumu konferences pēdējā vietā, bet visā līgā priekšpēdējā vietā, punktu ziņā pārspējot vien Arizonas “Coyotes”. Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā vienība aizvadīs ceturtdien, krustojot nūjas ar Kolumbusas “Blue Jackets”, uz kuru nule kā izsaukts Amerikas hokeja līgā spēlējošais Matīss Edmunds Kivlenieks.