Rēdliha un Sprukta Jaroslavļas «Lokomotiv» iekļūst KHL Rietumu konferences finālā

Uzbrucēju Miķeļa Rēdliha un Jāņa Sprukta pārstāvētā Jaroslavļas "Lokomotiv" piektdien mājās ar 2:0 uzveica Sanktpēterburgas SKA un iekļuva Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rietumu konferences finālā, informēja organizatori. Rēdlihs ar rezultatīvu piespēli asistēja uzvaras vārtu gūšanā.

Rietumu konferences pusfināla sērijā līdz četrām uzvarām Jaroslavļas klubs bija pārāks ar 4:2. Lai gan regulārajā sezonā "Lokomotiv" konferencē ieņēma 8.vietu un ieguva pēdējo ceļazīmi uz izslēgšanas turnīru, Gagarina kausa izcīņas pirmajās kārtās klubs izslēdza no cīņas abus potenciāli spēcīgākos pretiniekus. Izslēgšanas pirmajā kārtā "Lokomotiv" pieveica kausa līdzšinējos īpašniekus Maskavas "Dinamo".

Sērijas sestajā spēlē Rēdlihs rezultatīvi asistēja Jurijam Petrovam, kurš pēdējā perioda 4.minūtē atklāja rezultātu. Mājinieku pārsvaru trešdaļas vidū divkāršoja Vitālijs Višņevskis, bet vārtus līdz pēdējai sekundei neskartus nosargāja Kērtiss Senfords.

Rēdlihs spēlēja 14 minūtes (14:26) un vienreiz meta pa vārtiem. Sprukts laukumā pavadīja 13 minūtes (13:13) un viņa rēķinā metienu nebija.

Rietumu konferences otrā pusfinālā aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētais Doņeckas "Donbass" piektdien Ukrainā ar 0:1 zaudēja Prāgas "Lev", kas sērijā svinēja uzvaru ar 4:2.

"Donbass" vadība iepriekš nevēlējās paskaidrot, kādēļ Bārtulis nepiedalījās sērijas piektajā cīņā, taču, visticamāk, viņš ir savainots un nebija pieteikts arī spēlei piektdien.