«Rangers» hokejists Zibanedžads sasniedz NHL rekordu ar hettriku un 6 punktiem vienā trešdaļā

Ņujorkas "Rangers" hokejists Mika Zibanedžads trešdien komandas pārliecinošajā uzvarā 9:0 pār Filadelfijas "Flyers" otrajā periodā guva trīs vārtus un trīsreiz rezultatīvi piespēlēja, atkārtojot Nacionālās hokeja līgas (NHL) rezultativitātes rekordu atsevišķā trešdaļā, vēstīja raidorganizācija TSN.

"Rangers" otrajā trešdaļā guva septiņus vārtus un trīs no tiem bija Zviedrijas centra uzbrucēja Zibanedžada rēķinā. Tik iespaidīgu uzvaru "Rangers" nebija guvuši kopš 1986. gada 31. marta, kad ar 9:0 uzveica Ņūdžersijas "Devils".

Mikas Zibanedžada rezultativitātes sērija

Zibanedžads savā rezultativitātē uzteica visas komandas saskaņoto darbību, kas tikusi atalgota. Trīs vārtus pēc kārtas viņš iemeta 10 minūšu un 10 sekunžu laikā, piekto reizi NHL karjerā tiekot pie hettrika. Pēc Zibanedžada trešajiem vārtiem rezultāts nepilnu pusotru minūti pirms perioda beigām kļuva 8:0.

NHL vēsturē Zibanedžads ir tikai otrais spēlētājs, kam vienā periodā izdevies gūt sešus rezultativitātes punktus. Pirmais to paveica Braiens Trotjē, kurš 1978. gadā veicināja Ņujorkas "Islanders" uzvaru pār "Rangers".

"Rangers" trešdien spēli aizvadīja bez galvenā trenera Deivida Kvinna un trim viņa palīgiem, jo viss kvartets nevarēja pievienoties komandai Covid-19 protokola prasību dēļ. Komandu vadīja no fārmkluba izsauktais treneris Kriss Noblauhs.