Pujacs gūst uzvaras vārtus «Ņeftehimik» spēlē pret Gagarina kausa īpašniekiem

Latvijas valstsvienības aizsargs Georgijs Pujacs pirmdien guva uzvaras vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Ņižņekamskas "Ņeftehimik" ar 3:1 viesos uzveica Gagarina kausa īpašniekus Magņitogorskas "Metallurg", liecina rīkotāju informācija.

Pujacs pusotru minūti pirms spēles beigām ar spēcīgu patālu metienu vārtu augšējā stūrī nodrošināja "Ņeftehimik" 2:1 pārsvaru. Vēl viena ripa pēdējā minūtē nonāca jau tukšos laukuma saimnieku vārtos.

Bijušais Rīgas "Dinamo" kapteinis Pujacs Ņižņekamskas komandai pievienojās decembrī pēc tam, kad Latvijas klubs līgumu ar viņu lauza.

Savukārt vēl viens Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda pirmdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Ufas "Salavat Julajev" ar 4:5 viesos zaudētā spēlē pret Novokuzņeckas "Metallurg". Pēc Kuldas piespēles Antons Sļepiševs otrās trešdaļas sākumā panāca Ufas klubam 4:1 pārsvaru, ko "Salavat Julajev" tomēr nespēja nosargāt.

Rīgas "Dinamo" jaunajā gadā pirmo spēli aizvadīs trešdien mājās pret Helsinku "Jokerit".