LFF kandidāti

Apstiprināts jaunais LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks

Latvijas hokeja virslīgā šovakar viena spēle

«Prizma/IHS» spēles beigās izrauj uzvaru pār HS «Rīga»

Latvijas hokeja virslīgā “Prizma/IHS” mājās ar 5:4 uzvarēja HS “Rīga”, uzvaras vārtus gūstot 58. minūtē, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu devītajā minūtē atklāja Raimonds Mikus Vītoliņš, izvirzīdams “Rīgu” vadībā, pēc dažām sekundēm Gustavs Ozoliņš pārsvaru vēl palielināja, bet pēc nepilnām trim minūtēm Iļja Žuļevs rezultātu samazināja līdz minimumam. Pirms došanās pārtraukumā gan Roberts Zalāns vārtu starpību atjaunoja.

Otrajā trešdaļā ar vārtu guvumu izcēlās Edijs Brahmanis, samazinot rezultāta starpību.

Spēles 43. minūtē Kristiāns Zelts spēles rezultātu izlīdzināja, atjaunojot spēles intrigu. Bet drīz viens Berts Dāniels Rudzītis atkal izvirzīja HS “Rīga” vadībā, bet pēc pusotras minūtes Armands Bērziņš atkal panāca neizšķirtu 4:4. Nepilnas trīs minūtes līdz spēles beigām Andrejs Smirnovs guva vārtus, pirmo reizi šajā spēlē vadībā izvirzīdams "Prizmu".

Šobrīd čempionāta tabulas līderpozīcijāas ar 18 punktiem deviņās spēlēs is HK "Kurbas", kad ar 17 punktiem seko "Liepāja" un ar 16 līgas jaunpienācēja "Olimp" vienība. Ceturtajā pozīcijā ar 12 punktiem ir "Zemgale/LLU", piektajā "Mogo" ar 11 punktiem, bet "Dinaburgai" ir septiņi punkti. HS "Rīga" tagad iekrājusi četrus punktus un ieņem priekšpēdējo pozīciju, bet turnīra tabulu noslēdz "Prizma" ar diviem punktiem.