Pret Vāciju izlases pieteikumā nebūs Jaka un Štāla

Latvijas hokeja valstsvienība otro spēli pasaules čempionātā svētdien pret Vāciju aizvadīs bez aizsarga Jāņa Jaka un uzbrucēja Jura Štāla, kurus neiekļaus pieteikumā, informēja Latvijas Hokeja federācija. Latvijas vārtu drošība būs Kristera Gudļevska ziņā.

Jaks sestdien bija pieteikts uzvarētajā pirmajā spēlē pret Somiju, taču jaunais aizsargs laukumā neizgāja. Savukārt Štāls pirmajā trešdaļā tika savainots un spēli nevarēja turpināt. Izmaiņas sastāvā ļaus pirmo reizi turnīrā pieteikumā iekļūt uzbrucējiem Koba Jasam un Armandam Bērziņam.

Kopš iepriekšējās spēles Latvijas izlasei bija tikai nepilnas 19 stundas atpūtai, kas veicināja izmaiņas vārtsargu līnijā. Gudļevskis aizstās pirmajā spēlē vārtus sargājušo Edgaru Masaļski.

Jau vēstīts, ka čempionātu Latvijas izlase sāka ar uzvaru 3:2 pār iepriekš nepieveikto Somiju, bet Vācijas izlase pēcspēles metienos ar 2:1 pārspēja Kazahstānu. Grupā Latvijas hokejistiem līdz 20.maijam vēl būs jāspēlē pret Kazahstānas, ASV, Krievijas, Baltkrievijas un Šveices izlasēm. Ceturtdaļfinālā pēc apļa turnīra tiks grupas četras spēcīgākās komandas.