Pitsburgas «Penguins» zaudējuma attālumā no cīņas beigām par Stenlija kausu

Jau trešo zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenila kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfinālā piedzīvojusi latviešu uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” vienība. Tiesa gan, šoreiz Tedijs laukumā netika.

“Penguins” ar 1:4 svētdien piekāpās Ņujorkas “Islanders” vienībai, sērijā līdz četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-3. Vienīgos vārtus Pitsburgas komandas labā guva Garets Vilsons.

Sērijā līdz četrām uzvarām ar 3-0 vadībā ir "Islanders" un nākamajā spēlē otrdien Pitsburgā var jau nodrošināt dalību konferences pusfinālā. NHL vēsturē izslēgšanas spēlēs rezultāts sērijā 3-0 ir reģistrēts 190 reizes, un tikai četros gadījumos uzvaru sērijā guvusi zaudētājos nonākusī komanda.

Bļugers iepriekšējā spēlē piedalījās savainojumu guvušā Džareda Makana vietā, bet šoreiz laukumā devās veselību atguvušais kanādietis.

Savukārt Kolumbusas "Blue Jackets" bez vārtsarga Elvja Merzļikina pieteikumā svētdien ar 3:1 mājās pieveica Tampabejas "Lightning" un sērijā panāca 3-0 vadību. Konferences ceturtdaļfinālā ceturtā spēle notiks otrdien Kolumbusā.