Pitsburgas «Penguins» bez Bļugera zaudē NHL mačā

Latviešu hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" pirmdien viesos ar 3:6 piekāpās Edmontonas "Oilers", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Bļugers bija ārpus spēles pieteikuma savainojuma dēļ.

Latviešu hokejists vienībai palīdzēt nevarēja ķermeņa augšdaļas savainojuma dēļ. Bļugers šosezon vēl laukumā nav devies.

Vēl otrā perioda ievadā "Penguins" bija vadībā ar 3:1, taču drīz vien "Oilers" vienus vārtus atguva. Izšķirošās bija otrā perioda pēdējās piecas minūtes, kuru laikā mājinieki guva trīs vārtus, panākot 5:3 vadību. Pēdējos vārtus Edmontonas komanda guva trešā perioda izskaņā.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Pitsburgas komandai šis bija sezonas pirmais zaudējums pamatlaikā.

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar deviņiem punktiem sešās spēles ir otrajā vietā NHL Austrumu konferencē.

Nākamo spēli pingvīni aizvadīs vēlāk otrdien, viesos spēlējot ar Kalgari "Flames".