Pitsburgas «Penguins» ar pārliecinošu uzvaru pietuvojas Stenlija kausam

Pašreizējie Stenlija kausa īpašnieki Pitsburgas "Penguins" ceturtdien mājās ar 6:0 pārliecinoši pārspēja Nešvilas "Predators" un cīņā par Nacionālās hokeja līgas (NHL) galveno trofeju sērijā ieguva 3:2 pārsvaru, liecina NHL informācija. Iespēja vēlreiz kļūt par Stenlija kausa ieguvēju Pitsburgas klubam būs jau nākamajā spēlē svētdien Nešvilā.

Sērijas piektajā spēlē par pirmo zvaigzni atzina Sidniju Krosbiju, kura rēķinā bija piecas rezultatīvas piespēles. "Penguins" jau pirmajā trešdaļā ieguva trīs vārtu pārsvaru, ko divkāršoja otrajā periodā. Mets Marejs Pitsburgas kluba vārtos atvairīja visus 24 metienus.

Pitsburgas "Peguins" pretendē kļūt par šajā simtgadē pirmo NHL klubu, kam Stenlija kausu izdotos iegūt divus gadus pēc kārtas. Līdz šim pēdējoreiz to paveica Detroitas "Red Wings" 1997. un 1998.gadā.

Cerības nav zudušas arī "Predators" vienībai, kas izslēgšanas turnīrā 10 līdzšinējās mājas spēlēs ir zaudējusi tikai reizi. Nepieciešamības gadījumā izšķirošā septītā sērijas spēle notiks Pitsburgā.