OHL. HK "Kurbads" - HK "Mogo"

Eirolīga sievietēm. "TTT Rīga" 89:81 Jekaterinburgas "UGMK"

OHL. HK "Kurbads" 2:5 HK "Mogo"

Pērnās sezonas fināla atkārtojumā HK «Mogo» hokejisti pārspēj «Kurbadu»

Aizvadītās sezonas finālistu duelī pašreizējie Latvijas hokeja čempioni HK "Mogo" trešdien pretinieka laukumā ar 5:2 uzvarēja HK "Kurbads", liecina organizatoru informācija. Sesto uzvaru pēc kārtas viesiem nodrošināja trīs bezatbildes vārti pēdējā trešdaļā.

Latvijas čempionāta pērnie sudraba medaļnieki "Kurbads" otrajā periodā divreiz likvidēja vienu vārtu deficītu, izceļoties Dāvim Straupem un Sandim Zolmanim. Trešā perioda sākumā "Mogo" vēlreiz vadībā izvirzīja Kārlis Ozoliņš, bet piecarpus minūtes pirms beigu svilpes Vladimirs Mamonovs panāca 4:2. Mājiniekiem aizstājot vārtsargu ar laukuma spēlētāju, ripu tukšos vārtos vēl iemeta Gatis Gricinskis.

Vēlāk trešdien "Olimp" hokejisti viesos ar 4:0 uzveica HK "Liepāja", bet "Zemgale/LLU" savā laukumā ar 9:4 uzvarēja "Dinaburgu". Jelgavā trīs vārtus uzvarētājiem guva Gatis Sprukts.

Latvijas čempionātā šosezon piedalās astoņas komandas, kas regulārajā sezonā izspēlēs piecus apļus, pēc kuriem sešas labākās vienības iekļūs izslēgšanas turnīrā. Pirmo divu vietu ieguvēji uzreiz tiks pusfinālā, bet pārējās sešinieka komandas noteiks vēl divus pusfinālistus.