Pensilvānijas hokeja derbijā Bļugera «Penguins» uzvar «Flyers»; Merzļikina un Balcera klubi zaudē

Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā ar 4:3 pārspēja Filadelfijas "Flyers", liecina NHL informācija. Citās spēlēs sestdien zaudējumus piedzīvoja  Elvja Merzļikina un Rūdolfa Balcera pārstāvētās komandas.

(papildināts ar "Blue Jakcets" un "Sharks" spēļu rezultātiem)

Bļugers spēlēja 19 minūtes (19:14), no kurām četras minūtes (4:12) mazākumā. Bļugers ilgstoši uz ledus atradās spēles izšķirošajos notikumos mača galotnē. Neviens cits Pitsburgas uzbrucējs uz ledus nebija tik ilgi kā latvietis.

Šajā spēlē Bļugers veica vienu metienu, izpildīja četrus spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku ripu. Spēli viņš noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Komandu iepriekšējā tikšanās reizē ceturtdien ar šādu pašu rezultātu uzvaru izcīnīja "Flyers".

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" pēc 23 spēlēm ir piektie ar 27 punktiem. Tikpat punktu ir arī priekšā esošajai Filadelfijas komandai, taču viņi aizvadījuši par divām spēlēm mazāk.

Tikmēr citā spēle Kolumbusas "Blue Jackets" bez latviešu vārtsargiem pieteikumā ar 0:5 piedzīvoja sagrāvi pret Dalasas "Stars".

Merzļikins vēl arvien ir savainoto spēlētāju sarakstā. Latviešu vārtsargs atkopjas no muguras savainojuma.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Sanhosē "Sharks" mača zīmīgākās epizodes

Kolumbusas komanda 26 spēlēs tikusi pie 25 punktiem, kas dod piekto vietu NHL Centrālajā divīzijā.

Savukārt Balcera "Sharks" sestdien ar 0:4 zaudēja Vegasas "Golden Knights".

Balcers spēlēja nepilnas 13 minūtes (12:47), no kurām 39 sekundes vairākumā un vienu sekundi skaitliskajā mazākumā. Viņš izpildīja divus metienus un pielietoja divus spēka paņēmienus, spēli noslēdzot ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Svētdien "Penguins" aizvadīs savu nākamo spēli, uzņemot Ņujorkas "Rangers", bet dienu vēlāk "Sharks" spēlēs ar Sentluisas "Blues". Otrdien "Blue Jackets" spēlēs pret Floridas "Panthers".