«Penguins» hokejisti iemet 7 vārtus uzvarā Vinipegā, Bļugers rezultatīvi piespēlē

Otrajā spēlē pēc kārtas Pitsburgas "Penguins" guva septiņus vārtus un svētdien izbraukumā ar 7:2 pārspēja Vinipegas "Jets", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē informācija. Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers uzvarētāju sastāvā izcēlās ar rezultatīvu piespēli.

Bļugers spēlēja 16 minūtes (15:41), divreiz meta pa vārtiem un uzvarēja piecos no 13 iemetieniem, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Pa diviem vārtiem uzvarētājiem guva Sems Lafertijs, Zeks Estons-Rīse un Džeiks Gencels. Bļugers asistēja Estonam-Rīsem, kurš pirmajā trešdaļā atjaunoja neizšķirtu 1:1. Otro periodu "Penguins" noslēdza ar divu vārtu pārsvaru (4:2) un pēdējā trešdaļā iemeta vēl trīs ripas.

Pitsburgas klubam jāiztiek bez savainotajiem uzbrucējiem Jevgēņija Malkina, Nika Bjugstada, Braiena Rasta un Aleksandra Gaļčeņuka, taču komandā viņiem ir pienācīgi aizstājēji, pēc mača teica divu vārtu autors Gencels.

Nākamo spēli "Penguins" aizvadīs trešdien mājās pret Kolorādo "Avalanche".