Pēc raiba sākuma Rīgas «Dinamo» hokejisti uzvar Vladivostokā

Rīgas "Dinamo" izbraukumā Tālajos Austrumos trešdien ar 3:1 uzvarēja aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvēto Vladivostokas "Admiral" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, liecina KHL informācija. Vēl nebija nospēlēta pirmā minūte, kad abas komandas jau tika pie vārtu guvuma, tomēr mačs neizvērtās rezultatīvs, un uzvaru Brendons Makmilans nodrošināja ar diviem precīziem metieniem mača pēdējās piecās minūtēs.

Vārtus rīdziniekiem guva arī Miķelis Rēdlihs, kurš pirmajā minūtē atjaunoja neizšķirtu.

Laukuma saimniekiem pietika ar 23 sekundēm, lai ripa pēc Roberta Saboliča metiena gandrīz no nulles leņķa ar rikošeta palīdzību nonāktu Manta Armaļa sargātajos vārtos. "Dinamo" nepalika atbildi parādā un rezultatīvi nospēlēja savā pirmajā uzbrukumā - Laura Dārziņa un Mika Indraša saspēli ar brīvu metienu noslēdza Miķelis Rēdlihs.

Nekad iepriekš KHL vēsturē 48 sekundēs komandas spēlē nebija guvušas divus vārtus.

"Admiral" vairāk uzbruka, tomēr spēles turpinājums izvērtās rāmāks, īpaši pirmajā trešdaļā. Mājinieki bija tuvu vārtu guvumam otrā perioda sākumā, spēlējot vairākumā, tomēr "Dinamo" aizsardzība noturējās. Abas komandas spēlēja aktīvāk, tiesa, lielu draudu vārtiem nebija. Komandām piedomājot par aizsardzību, pēdējā trešdaļā spēle vairāk ritēja divcīņās tālāk no vārtiem.

Cīņas iznākumu izšķīra Makmilans, kurš tika pie vārtsarga Igora Bobkova atsistās ripas pēc Karla Stolerija tāla metiena un precīzi trāpīja vārtu stūrī. Rīdzinieku uzvaru Makmilans nostiprināja ar realizētu skaitlisko vairākumu nepilnas trīs minūtes pirms beigu svilpes.

Bārtulis nebija iekļauts spēles pieteikumā un izlaida otro spēli pēc kārtas.

Jau vēstīts, ka tālā izbraukuma pirmajā spēlē Rīgas "Dinamo" hokejisti Ķīnā piekāpās "Kuņluņ Red Star". Pirms atgriešanās mājās rīdzinieki pēdējo tālā izbraukuma spēli aizvadīs ceturtdien Habarovskā pret "Amur".

KHL turnīra tabulā Latvijas komanda ar 43 spēlēs gūtiem 38 punktiem arvien ir pēdējā vietā Rietumu konferencē.