Pēc piecām ielaistām ripām pirmajā periodā «Dinamo» nespēj atgūties un zaudē «Baris»

Rīgas „Dinamo” vienība pa galam nesekmīgi sestdien iesāka pēdējo mājas spēļu sērijas maču Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), kad pēc spēlētām divdesmit minūtēm bija iedzinējos ar piecu vārtu deficītu. Spēles gaitā dinamiešu sniegums uzlabojās, taču vienība bija spiesta kapitulēt Astanas „Baris” ar 3:7.

Vārtus „Dinamo” labā guva Matiass Mitinens, Metjū Majone un Kevins Klārks. Visi leģionāri bija precīzi, spēlējot skaitliskajā vairākumā.

Vien 39 sekundes bija nepieciešamas viesiem, lai atklātu rezultātu. Divas minūtes vēlāk vairākumā „Baris” dubultoja pārsvaru, bet atlikušajā trešdaļas gaitā panāca 0:5.

Otrajā periodā „Dinamo” kontu atklāja Mitinens, bet gaismas stariņu tieši pirms pārtraukuma radīja Majone, panākot 2:5. Pēdējās divdesmit minūtēs visi pirmie guva vārtus, bet nedaudz vēlāk Klārks atjaunoja trīs punktu deficītu. Pēdējos ripu nepilnas četras minūtes pirms mača beigām „Baris” raidīja tukšos vārtos.

Šī bija pirmā reize šosezon, kad „Dinamo” zaudējusi divos mačos pēc kārtas.

Pēc aizvadītiem 12 mačiem Rīgas vienība ar 13 punktiem ieņem piekto vietu KHL Rietumu konferencē.

Nākamo maču piektdien „Dinamo” viesos aizvadīs pret Omskas „Avangard”.