Pēc medicīniskām pārbaudēm lems par Pujaca atgriešanos

Latvijas izlases aizsarga Georgija Pujaca izredzes ceturtdien atgriezties laukumā spēlē pret Slovākiju būs atkarīgas no ārstu lēmuma, trešdien informēja Latvijas Hokeja federācijā. Pujacs pasaules čempionātā (PČ) spēlē pret ASV iepriekš guva traumu, kas pieredzējušajam hokejistam liedza piedalīties nākamajā cīņā.

Pujacam trešdien veic medicīniskas pārbaudes, taču tikai spēles pret Slovākiju dienā būs zināms, vai aizsargu iekļaus sastāvā.

Traumu Pujacs guva svētdien, kad ripa otrajā trešdaļā trāpīja viņam pa galvu un aizsargs ar asiņojošu ausi devās uz ģērbtuvēm. Spēlē viens no Latvijas izlases aizsardzības balstiem vēlāk vairs neatgriezās. Bez Pujaca Latvijas hokejisti nākamajā cīņā ar 3:6 zaudēja Austrijai, sarežģījot ne vien izredzes iekļūt ceturtdaļfinālā, bet liekot līdzjutējiem bažīties par vietas saglabāšanu elites grupā.

Pujacs ir viens no valstsvienības veterāniem, jo 32 gadus vecais hokejists ir piedalījies 45 spēlēs pasaules čempionātos. Pujacs pilda arī izlases kapteiņa Laura Dārziņa palīga pienākumus.

Spēlē pret Slovākijas valstsvienību Latvijas hokejisti pretendēs gūt pirmos punktus pasaules čempionātā. Pirmajās trijās spēlēs Latvija zaudēja, atzīstot arī Krievijas (0:6) un ASV (1:4) pārākumu. Grupas turnīrā Latvijai līdz nākamajai otrdienai vēl būs jāspēlē arī pret Vāciju, Franciju un Somiju.